1. « Wróc do  Strona główna
  2. Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty
 
Zamówione towary po wcześniejszym złożeniu zamówienia można odbierać osobiście w siedzibie firmy w Częstochowie przy ulicy Ludowej 179. Odbiór zamówionego towary jest możliwy  w ciągu 24H. Wystarczy w tym celu wybrać w koszyku opcję "Odbiór osobisty w siedzibie firmy". 

 

UWAGA!

Zamawiając produkty z opcją odbioru osobistego, zanim przyjadą Państwo po odbiór, nalezy poczekać na wiadomość mailową potwierdzającą możliwść odbioru (email z informacją o zmianie statusu na: Gotowe do odbioru). Ewentualnie, telefonicznie ustalić czas realizacji zamówienia. Mimo, że w naszym sklepie jest możliwość odbioru osobistego, nie wszystkie produkty są dostepne "od ręki" - część z nich dostarczana jest z naszego magazynu centralnego i przeważnie trwa to nie dłużej niż do 24H. Gdy tylko zamówienie będzie gotowe, zostaną Państwo o tym poinformowani. 

 

Zamówione części ze statusem "Gotowe do odbioru" można odbierać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 - 13.00  
 
Przed odebraniem przesyłki mogą Państwo ją rozpakować w celu obejrzenia towaru. 
 
Przesyłkę należy odebrać w ciągu 5 dni od otrzymania maila lub telefonu z informacją o możliwości odebrania zamówionego towaru. Przesyłki, które nie są opłacone i nie zostaną odebrane w wyznaczonym terminie odsyłamy do magazynu, a zamówienie anulujemy.

 

Czas na zwrot to 10 dni.