1. « Wróc do  Strona główna
  2. « Wróc do 
  3. Oleje silnikowe

Oleje silnikowe

W sklepie Automania zaopatrują się od dawna świadomi i dbający o swoje pojazdy kierowcy. Oczywiście nigdy nie zapominamy o tym, czego pod maską potrzeba najbardziej, czyli o dobrym smarowaniu, które wydłuża żywotność wielu podzespołów i sprawia, że tłoki w aucie pracują jak należy. 

Dobry smar

Oleje samochodowe dostępne w sklepie motoryzacyjnym Automania cechują się wieloma parametrami, które decydują o ich jakości. Najlepsi producenci zapewniają działanie antykorozyjne, znakomite własności smarne, dostosowanie płynu do temperatury, żywotność oraz specjalne własności chemiczne, które zapewniają czystość smarowania. Posiadamy oleje silnikowe firmowane przez znane marki motoryzacyjne, niekiedy typowo uniwersalne, niekiedy przeznaczone dla konkretnych modeli aut. 

Państwa auto zawsze w formie

Szczególnie polecamy oleje silnikowe 5W-30, ale każdy produkt w naszym sklepie będzie odpowiednio dobry dla Państwa pojazdu. Już pobieżne spojrzenie na naszą ofertę wyraźnie wskazuje, że nie konkurujemy wyłącznie jakością, gdyż nasze ceny także należą do wyjątkowych.